Funkcjonariusze z KMP w Krośnie wraz z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miejscu Piastowym przeprowadzili akcję Trzeźwość.
Akcja Trzeźwość przeprowadzona została w poniedziałek, 22 maja w czterech miejscowościach gminy Miejsce Piastowe: Rogi, Wrocanka, Głowienka i Targowiska.

trzeźwość miejsce piastowe

Uczestniczyli w niej: zastępca wójta Aleksandra Ciepiela, przewodniczący Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Robert Zajdel oraz asp. Marcin Krówka, mł. asp. Barbara Kurek, st. asp. Robert Przybyłowicz i mł. asp. Bartłomiej Franczyk.

trzeźwość miejsce piastowe

Kierowcy, których kontrolowali funkcjonariusze krośnieńskiej komendy zostali nagradzani przez członków GKRPA drobnymi gadżetami, gdyż każdy z badanych był trzeźwy.

- Nie oznacza to jednak, że wszyscy kierowcy świecili dziś przykładem. Dzięki szybkiej reakcji społecznej, udało się wyeliminować z dalszej jazdy pijanego kierowcę w Rogach, który został ujęty przez Policjantów przeprowadzających akcję Trzeźwość - poinformował Urząd Gminy w Miejscu Piastowym.

~Mieszkaniec gminy

26-05-2023 20:44 1 36

W gminie Jedlicze zamiast kontroli są realizowane inwestycje.
Odpowiedz

~Ciekawy.....................

26-05-2023 14:24 35 1

A kiedy kontrole w Gminie Jedlicze ..........................
Odpowiedz

~mieszkaniec

26-05-2023 08:10 2 44

a chodnik z Rogów do Iwonicza ?
Odpowiedz

~Adaś

25-05-2023 09:43 2 39

Pani Vice Wójt wraz z komisją powinna stać rano pod sklepem i edukować tych co kupują alkohol lub spożywają za sklepem bo młodzież idąca do szkoły wszystko widzi a nie wyręczać się policją.
Na pewno edukacja pod sklepami przyniesie większe korzyści.
Zdjęcia w mediach powinny być z pijaczkami a nie z policjantami
Odpowiedz

~SOMGORSI

24-05-2023 16:19 1 48

Od sprawdzania trzeżwosci jest policja, a nie urzędnicy państwowi. Pani Vice Wójt kiedyś w świerkowym zdroju w Rymanowie Zdroju pilnowała miejsca parkingowego Pani Prezes . Przeganiała kierowców, żeby nie stawali na miejscu Prezeski, która i tak ją zwolniła. Teraz zajmuje się trzeżwoscią kierowców. Byle do wyborów.
Odpowiedz

~Kokos

24-05-2023 14:38 1 44

A co z hospicjum w Niżnej Łące albo z tym osiedlem w ramach SIM Podkarpacie naszej gminie na którym maja zamieszkać ludzie? Oby to wszystko powstało hahhahahhaha. Gorzej jak skończy się tylko na obietnicach i artykułach. Należy spełniać obietnice, inaczej wyborcy się wkurzają i ze wszystkiego rozliczają.
Odpowiedz

~jamrozek07

23-05-2023 21:36 1 4

Oni prowadzili akcje "czeźwość", a ja chlałem cały dzień, jeździłem i jakoś mnię nie zaczymali. Mniałem szczenście czy cóś podubnego, sam nie wiem.
Odpowiedz

~Mieszkaniec gminy

23-05-2023 16:29 2 46

Co do programu wyborczego dla Rogów to było tam napisane między innymi:

"Poszerzenie ul. Kościelnej przy współpracy z Mieszkańcami wraz z poprawą odprowadzenia wód opadowych do rzeki Lubatówka" a także z fragment jednego zdania, który brzmi: "poszerzenie ulicy Szkolnej przy skrzyżowaniu z drogą powiatową." Wszystko jest na facebooku, post z 2018 roku.

Co z obietnicami?
Odpowiedz

~Mieszkaniec gminy

23-05-2023 16:22 3 70

Dobrze, że wybory samorządowe coraz bliżej, uważam, że porą zmienić wójta w naszej gminie.

Warto obniżyć ceny za śmieci, które poszły w górę za tej kadencji.
Odpowiedz

~Marzena

23-05-2023 10:38 8 66

Najpierw alkohol można kupić na każdym rogu Miejsca Piastowego i całego regionu a potem Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych! Przecież oni wydają decyzje kto ma mieć alkohol - tj. który sklep (każdy). Gdyby alkohol w ciągu dnia można było spożywać tylko w barach, restauracjach to "kultura" jego picia zdecydowanie była by inna.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.