Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego citroenem, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany.
Wczoraj około godz. 17.30, w miejscowości Lipowica, policjanci z krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego citroenem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 30 km/h i jechał bez wymaganych świateł mijania. Okazało się jednak, że to nie jedyne przewinienia 38-letniego mieszkańca gminy Dukla.

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali pijanemu kierowcy prawo jazdy, a jego samochód został odholowany. 38-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Lipowica. Strażnicy graniczni wyciągnęli człowieka z płonącej ciężarówki
Przypominamy, że prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości stanowi przestępstwo zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.