Około 100 osób uczestniczyło w spływie kajakowym, którego współinicjatorem był krośnieński policjant. Impreza miała na celu promocję odpowiedzialnych zachowań nad wodą podczas wakacyjnego wypoczynku.
Na początku lipca odbył się spływ kajakowy na rzece Wisłok, w trakcie którego promowano odpowiedzialne zachowania podczas wakacyjnego wypoczynku. Współinicjatorem wydarzenia był mł. asp. Arkadiusz Pałys policyjny profilaktyk, który od lat angażuje się w działalność społeczną na rzecz mieszkańców regionu.

spływ kajakowy w Krośnie

Celem przedsięwzięcia była popularyzacja zasad bezpieczeństwa wśród osób wypoczywających nad wodą, a także wspomnienie polskiego papieża, który przed laty przemierzał wodne szlaki Podkarpacia. Kajakarskie zmagania z udziałem krośnieńskiego funkcjonariusza wpisują się w policyjną kampanię "Bezpieczne wakacje" oraz "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

25-kilometrowa trasa spływu wiodła rzecznym szlakiem z miejscowości Bzianka do Krosna. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy wodni oraz doświadczeni instruktorzy kajakarstwa.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.