Policjanci odnaleźli obcokrajowca, który zaginął w rejonie miejscowości Moderówka. 30-latek był zdezorientowany, przemoknięty i wychłodzony. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, celem szczegółowej weryfikacji jego stanu zdrowia.
W sobotę przed północą, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 30-letniego obcokrajowca. Mężczyzna uczestniczył w przyjęciu weselnym, które odbywało się w Moderówce. W trakcie trwania imprezy 30-latek opuścił salę bankietową, udając się w kierunku pobliskiego lasu.

Poszukiwania mężczyzny podjęte przez jego bliskich nie przynosiły rezultatu, w związku z czym, o zdarzeniu zaalarmowano Policję. W krośnieńskiej komendzie ogłoszono alarm, angażując do działań funkcjonariuszy prewencji, ruchu drogowego, dzielnicowych oraz policjantów z Jedlicza oraz Korczyny. Ponadto, w działania poszukiwawcze włączyli się strażacy ochotnicy z lokalnych jednostek.

Policjanci wspierani przez strażaków przeczesywali parki, pola i tereny przyległe do przebiegającej nieopodal linii kolejowej. Funkcjonariusze sprawdzali również okoliczne zabudowania i gminne pustostany, w których mężczyzna mógł szukać schronienia przed zimnem i padającym deszczem.

Tir w rowie na DK19 w Woli Komborskiej
Około godz. 5, podczas patrolu miejscowości Chrząstówka, jedliccy policjanci zauważyli przemoczonego i silnie wychłodzonego mężczyznę. Okazało się, że jest to zaginiony 30-latek. Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego, po czym mężczyzna został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

Dzięki właściwej koordynacji działań poszukiwawczych oraz skutecznej współpracy służb, obcokrajowiec został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

~wujek_Franek

26-09-2023 19:39 12 10

Nowa wersja filmu "Gdzie jest generał", teraz "Gdzie jest obcokrajowiec". W obu przypadkach zwyciężył polski alkohol.
Odpowiedz

~antypijak

26-09-2023 10:31 13 14

Nasze gady tak potrafią, upili go jak bubę i chłopisko stracił zmysły. Gdyby upił się bimbrem to daleko by nie zaszedł, bo bimber blokuje władzę w nogach. Inne trunki odbierają rozum. ((-;
Odpowiedz

~Seta za setą

26-09-2023 09:04 5 6

To się nazywa zerwanie filmu,opili go nasi rodacy
Odpowiedz

~drużba

26-09-2023 08:56 12 15

Więcej na polskie wesele nie przyjedzie :)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.