Mieszkańcy ulicy Topolowej zlokalizowanej na Osiedlu Jedlicze-Borek mogą już w pełni korzystać z wyremontowanej drogi.
W poniedziałek (27 listopada) w obecności kierownika robót i przedstawiciela wykonawcy dokonano końcowego odbioru przedsięwzięcia prowadzonego przez Gminę Jedlicze. Nie ulega wątpliwości, iż komfort poruszania się po nowej nawierzchni jest nieporównywalnie większy niż jeszcze przed czterema miesiącami, kiedy to rozpoczęto remont drogi.

Ulica Topolowa przed remontem

- Zadanie ze względu na swoją złożoność nie należało do najłatwiejszych, ale myślę, że niedogodności które wystąpiły podczas prowadzonych prac, nie wpłynęły znacząco na codzienne użytkowanie drogi w trakcie remontu - mówił Sebastian Półchłopek, kierownik Referatu ds. Infrastruktury Drogowej i Komunikacji Urzędu Gminy Jedlicze.


W ramach tego przedsięwzięcia o łącznej wartości blisko 990 000, 00 zł przeprowadzono remont odcinka drogi na długości ponad 700 metrów, polegający na ułożeniu nowej pełnej konstrukcji nawierzchni z warstwą ścieralną i wiążącą z mieszanki mineralno-asfaltowej oraz poprawiono sprawność istniejącego systemu odwodnienia drogi.
~Robert

29-11-2023 12:52 5 4

Radna kilka lat walczyła o tą drogę. Z wielkim uporem to poszło. Dziękuję Pani Żychowskiej.
Odpowiedz

~Staszek

28-11-2023 16:13 6 9

Dzięuje radnej Żychowskiej bo to jej determinacja doprowadziła do tego remontu.
Odpowiedz

~Ksionc

28-11-2023 15:06 3 6

Niech ksiondz poświęci.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.