Miasto Krosno ogłosiło przetarg na sprzedaż terenu o powierzchni 1,937 ha, zlokalizowanego w Strefie Inwestycyjnej "Krosno-Lotnisko", przy ul. Lotników. Sprawdź szczegóły.
Teren do sprzedaży przeznaczony jest pod inwestycje charakteryzujące się innowacyjnością i składa się z trzech działek w obrębie ewidencyjnym Suchodół. Jest zlokalizowany w sąsiedztwie firmy MAXSTONE oraz inwestycji Agencji Rozwoju Przemysłu, która obecnie znajduje się w realizacji.
Nieruchomość posiada dostęp do mediów: prądu, wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej. Gazociąg znajduje się w odległości ok. 110 m. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego "Przemysłowa I - strefa inwestycyjna", z przeznaczeniem pod produkcję i usługi.
Wymagania przetargowe obejmują m.in. zobowiązanie inwestora do zrealizowania inwestycji w ciągu 3 lat od zakupu gruntu, zabudowania budynkiem co najmniej 10% powierzchni terenu oraz utworzenia nowych miejsc pracy.
Pisemne oferty można składać do 1 marca 2024 r. do godz. 15:30.
Ogłoszenie oraz warunki przetargu dostępne są na stronie BIP Miasta Krosna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.