Krośnieńska policja poszukuje sprawcy, który uszkodził samochody na parkingu przy ul. Podchorążych w Krośnie.
Komenda Miejska Policji w Krośnie została zaalarmowana o uszkodzeniu kilku pojazdów na osiedlowym parkingu przy ul. Podchorążych w Krośnie.

Uszkodzone samochody na Podchorążych w Krośnie

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca przy wykorzystaniu prawdopodobnie ostrego narzędzia, dokonał umyślnego uszkodzenia opon w ośmiu zaparkowanych samochodach. Trwają czynności ukierunkowane na jak najszybsze ustalenie i zatrzymanie osób odpowiedzialnych za spowodowanie powstałych uszkodzeń - poinformował podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Uszkodzone samochody na Podchorążych w Krośnie

Policja apeluje jednocześnie, aby wszyscy pokrzywdzeni działaniem sprawcy, jak również ewentualni świadkowie, zgłaszali się do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.
~coo

03-06-2024 16:49 0 5

Ludzie są leniwi w tym ja, że zaparkowali by przed wejściem. Nie ważne że w niektórych częściach miasta nawet wieszają w miejsca gdzie da się tylko po przejściu wjechać.
A tam gdzie szerokie chodniki teraz nie mogą stawać bo zrobili tam ścieżki rowerowe i chodnik ma mniej niż 1,5 m, a rowerzyści i tak po jezdni jeżdżą a nie po ścieżkach. Ciekawe jaki mandat za to.
Odpowiedz

~kaktus

03-06-2024 14:38 6 0

wszystkie samochody stały zaparkowane częściowo na chodniku i jeśli nie zostawiły 1,5 m.chodnika dla pieszych to powinny otrzymać mandat. myślę że takie właśnie parkowanie było przyczyną zachowania tego sprawcy .
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.