Policjanci z ruchu drogowego brzozowskiej komendy, dbając o bezpieczeństwo, reagują na niebezpieczne zachowania kierowców. Sprawdzają z jaką prędkości poruszają się kierowcy podróżujący drogami powiatu.
W środę około godz. 11:20, w Wesołej w powiecie brzozowskim, na drodze wojewódzkiej nr 884, zauważyli opla, który w obszarze zabudowanym poruszał się zdecydowanie za szybko. Pomimo wydanego sygnału do zatrzymania się, kierujący zignorował ich polecenie i kontynuował jazdę w kierunku Dynowa.

Policjanci natychmiast ruszyli za nim i po przejechaniu około 3 kilometrów, już na terenie powiatu rzeszowskiego, zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego.

Bardzo szybko wyszło na jaw, dlaczego kierujący oplem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Oprócz popełnionego wykroczenia jakim było przekroczenie dopuszczalnej prędkości, mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek ma blisko promil alkoholu w swoim organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu jego danych w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
~Ropa

25-06-2024 10:34 2 2

Dobrze że go nie zastrzelili , boi to groźny bandyta jest!
Odpowiedz

~diesel

22-06-2024 18:07 2 7

Teraz czeka go straszna kara, dostanie drugi zakaz prowadzenia pojazdów.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.