Kadeci klas mundurowych Michalickiego Zespołu Szkół w Miejscu Piastowym gościli na terenie bazy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.
Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie przygotowali specjalne szkolenie dla kadetów klas mundurowych Michalickiego Zespołu Szkół w Miejscu Piastowym.

mzsp

Funkcjonariusze przygotowali wiele modułów szkoleniowych. Uczniowie mogli z bliska obejrzeć specjalistyczny sprzęt, jakim na co dzień posługują się funkcjonariusze, policyjną strzelnicę, spotkać się z psem tropiącym i jego przewodnikiem oraz z bliska zobaczyć patrol konny.

mzsp

Policjanci podzielili się również szeregiem informacji merytorycznych związanych z pracą operacyjną. Gospodarze umożliwili młodzieży także kontakt z flotą policyjnych pojazdów jakimi dysponuje aktualnie Podkarpacka Policja.

mzsp

Koordynatorem spotkania szkoleniowego była podkom. Monika Skawińska-Berkowicz z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.