Na terenie Gminy Jedlicze rozpoczęły się prace związane z modernizacją infrastruktury drogowej.
Rozpoczęły się roboty drogowe dotyczące realizacji niezwykle rozbudowanego zadania, w ramach którego modernizacji poddanych zostanie aż dwadzieścia sześć dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Jedlicze.

remonty w gmine Jedlicze

Prace realizowane będą etapami, a łączna długość modernizowanych odcinków wyniesie ponad 6,5 km. Wykonawcą zadania jest Rejon Budowy Dróg i Mostów z siedzibą w Krośnie.

Obecnie prowadzone są roboty wstępne polegające na wyczyszczeniu poboczy z nadmiaru ziemi i narastającej trawy. Na początek drogowcy zajęli się przygotowaniem do modernizacji ulic: Kolejowej, Grunwaldzkiej, Reja i 3 Maja w Jedliczu. Oczywiście systematycznie będą pracować także przy kolejnych drogach, w związku z tym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

droga do remontu w Jedliczu

Łączna wartość robót wynosi 7 163 397,00 zł, z czego znaczną część pokryje dofinansowanie w kwocie 6 226 389,00 zł pozyskane przez Gminę Jedlicze z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - Edycja 8.
~mieszkaniec

29-06-2024 11:31 1 6

Fajnie tylko niech to robią w dobrej jakosci
Odpowiedz

~mieszkaniec

27-06-2024 20:44 1 8

Mam nadzieję że pan Burmistrz Tomkiewicz osobiscie przypilnuje jakosci wykonywanych robót. Gminnego inspektora odpowiedzialnego za drogi może w tym czasie wysłac na urlop.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.