W Ogródku Jordanowskim w Krośnie odbędzie się koncert Miejskiej Górniczej Orkiestry Dętej oraz zaproszonych gości.
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza do udziału w koncercie Miejskiej Górniczej Orkiestry Dętej oraz zaproszonych gości. Wydarzenie z udziałem orkiestry to pierwszy z dwóch koncertów granych w ramach cyklu "Muzyka w parku", które odbędą się w malowniczym Ogródku Jordanowskim, otoczonym zielenią, w niedzielę 7 lipca 2024 o godzinie 17.00.

Dla publiczności wystąpi Miejska Górnicza Orkiestra Dęta, a towarzyszyć jej będą utalentowani goście: Dave Dudek na pianinie oraz Krzysztof Dziamba grający na klarnecie i saksofonie. Koncert poprowadzi charyzmatyczny Robert Lenert, który zadba o wspaniałą atmosferę i płynny przebieg wydarzenia.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć muzykę swingowaną, której tytuły utworów zabiorą nas w muzyczną podróż po świecie - od Ameryki aż po Europę, w tym słoneczną Barcelonę. Nie zabraknie również muzyki filmowej oraz ponadczasowych standardów jazzowych, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom różnych gatunków muzycznych.

To doskonała okazja, aby w rytm światowej muzyki zatańczyć solo lub w parze, wykorzystując przestrzeń Ogródka jako parkiet taneczny. Wspaniała muzyka, piękne otoczenie i możliwość wspólnego tańca sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci uczestników. Organizatorzy zapraszają zarówno mieszkańców, jak i gości miasta - do wspólnego świętowania w rytmie swingu i jazzu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.