W sobotnim losowaniu Mini Lotto padło aż pięć piątek. Jeden ze szczęśliwych kuponów został zawarty w Krośnie.
W ostatnią sobotę 12 marca przed południem w krośnieńskiej kolekturze przy ul. Naftowej puszczono szczęśliwy los.

Szczęśliwymi okazały się cyfry 7, 11, 16, 17 i 23. Gracz sam skreślił liczby w 4 zakładach, zapłacił równe 5 zł. Wygrał dokładnie 61 884, 20 zł. Wygrana byłaby kilkukrotnie większa, gdyby nie fakt, że musi podzielić się nią z innymi graczami, którzy zawarli zakłady z identycznymi liczbami w Koninie, Zamościu, Piszu i Krasnem.

Kolekturę przy ul. Naftowej w Krośnie prowadzi od blisko 16 lat Pan Robert. To przez jego ręce przeszedł szczęśliwy kupon. Niezły przypływ gotówki na wiosnę - żartuje. Tak dużej wygranej w tej kolekturze jeszcze nie było, ale dość często zdarzają się kwoty rzędu kilkuset złotych czy kilku tysięcy w grach Totalizatora Sportowego. Jest również sporo wygranych w zdrapkach.

Zwycięzca ma 60 dni na zgłoszenie się do jednego z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce. Od wygranej potrącone zostanie 10 procent podatku dochodowego.

W historii Mini Lotto największa wygrana padła w Nakle nad Notecią w grudniu 2015 roku i wynosiła ponad 366 tys. zł.

Największa do tej pory wygrana w grach liczbowych Totalizatora Sportowego na naszym terenie padła w lipcu 2015 roku w Jedliczu. Szczęśliwiec "zgarnął" wtedy blisko 6 mln złotych (czytaj więcej: Jedlicze ma swojego Lottomilionera. W czwartek wygrał blisko 6 mln zł!). Inna wysoka wygrana padła w Mini Lotto w grudniu w Iwoniczu-Zdroju - 137 tys. zł (czytaj więcej: "Piątka" w Mini Lotto padła w Iwoniczu-Zdroju).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.