Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku w Krościenku Wyżnym
Dziś przed godz. 06:00 rano w Krościenku Wyżnym na ul. Północnej doszło do poważnego wypadku.

Kierujący BMW, około 20-letni mężczyzna, jadąc w kierunku drogi krajowej nr 19 z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni, wjechał do przydrożnego rowu i jadąc nim około 100 metrów uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji a następnie podwoziem samochodu w przybudówkę budynku mieszkalnego. Po uderzeniu BMW wylądowało na kołach na jezdni.

Pierwsi na miejscu wypadku przybyli okoliczni mieszkańcy słysząc potężny hałas. Widok jaki zastali był przerażający. Kierujący BMW leżał na jezdni kilkanaście metrów od wraku pojazdu, miał odciętą nogę powyżej kolana i był półprzytomny. Dwie młode kobiety, które podróżowały BMW były uwięzione we wraku.Na miejsce zdarzenia przybyły trzy zespoły ratownictwa medycznego, trzy zastępy strażaków i patrole policji. Walka o życie kierującego trwała kilkadziesiąt minut, nieprzytomny został przewieziony do szpitala. Do szpitala trafiły również dwie młode kobiety podróżujące BMW w poważnym stanie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. Ul. Północna w Krościenku Wyżnym jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]
Jak poinformowała policja, w BMW jechały trzy młode osoby - mężczyzna i dwie kobiety w wieku 20 i 21 lat.

[AKTUALIZACJA]
Kierujący BMW zmarł w szpitalu

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.