Lidl po przebudowie przy ulicy Lwowskiej w Krośnie otwarty. Pierwsi klienci ustawili się przed wejściem o godz. 04:30.
Pierwsi klienci ustawili się przed wejściem do Lidla przy ul. Lwowskiej w Krośnie na długo przed planowanym otwarciem. Na pół godziny przed otwarciem tłum liczył sto osób i gęstniał z każdą minutą.

Punktualnie o ósmej rano przecięto wstęgę i oficjalnie otworzono market po przebudowie. Klienci ruszyli w stronę półek, były przepychanki, walka o koszyki i promocyjne produkty. Jeden ze starszych mężczyzn upadł tuż po wejściu do sklepu. Zziębnięci klienci mogli rozgrzać się darmową kawą i spróbować smacznych croissantów. Na dzieci czekały baloniki.

W okresie od dzisiaj do niedzieli 4 grudnia wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi.

W nowym sklepie w Krośnie klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach "Chrupiące z Pieca" - chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny "Pikok", mięso "Świeża porcja" lub "Rzeźnik" czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach "Ryneczku Lidla", w tym produkty z linii BIO.Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem "Teraz Polska".

~Dorota

07-01-2023 02:12 15 11

Niektóre stare baby to zachowują się jak zwierzęta, ha tfu patusy.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.