Lidl po przebudowie przy ulicy Lwowskiej w Krośnie otwarty. Pierwsi klienci ustawili się przed wejściem o godz. 04:30.
Pierwsi klienci ustawili się przed wejściem do Lidla przy ul. Lwowskiej w Krośnie na długo przed planowanym otwarciem. Na pół godziny przed otwarciem tłum liczył sto osób i gęstniał z każdą minutą.

Punktualnie o ósmej rano przecięto wstęgę i oficjalnie otworzono market po przebudowie. Klienci ruszyli w stronę półek, były przepychanki, walka o koszyki i promocyjne produkty. Jeden ze starszych mężczyzn upadł tuż po wejściu do sklepu. Zziębnięci klienci mogli rozgrzać się darmową kawą i spróbować smacznych croissantów. Na dzieci czekały baloniki.

W okresie od dzisiaj do niedzieli 4 grudnia wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi.

W nowym sklepie w Krośnie klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach "Chrupiące z Pieca" - chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny "Pikok", mięso "Świeża porcja" lub "Rzeźnik" czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach "Ryneczku Lidla", w tym produkty z linii BIO.Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem "Teraz Polska".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.