Na III Turnieju o Puchar Burmistrza Zambrowa Krośnieński Klub Kyokushin Karate zdobył 6 trofeów.
W dniu 5 marca 2017 r. w Zambrowie odbył się III Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin.
W sportowej rywalizacji w kumite i kata wystartowało 300 zawodników z 21 klubów. Sędzią głównym Turnieju był shihan Jacek Czerniec.

klub karate krosno

Krośnieński Klub Kyokushin Karate dzielnie reprezentowało czterech zawodników, którzy, z  odległego o ponad 470 km Zambrowa, wrócili z sześcioma trofeami.

klub karate krosno

Bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej kata, okazała się Wiktoria Bilska, która pewnie sięgnęła po najwyższe trofeum. W kumite zdobyła trzecie miejsce.
Oliwia Krupa, startująca wraz z juniorkami w konkurencji kata, po dogrywce, uplasowała się na drugim miejscu, w kumite, podobnie jak Wiktoria, zajęła trzecie miejsce.
Aleks Łączak „rodzynek” w startującej ekipie, w kata zajął drugie miejsce, natomiast w kumite podzielił los koleżanek z Klubu i stanął na najniższym stopniu podium.
Czwarta zawodniczka krośnieńskiego klubu, Aleksandra Szyndak, niestety, nie miała szczęścia w rywalizacji kata - tym razem nie udało się zająć medalowego miejsca.

klub karate krosno

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za kolejny, bardzo udany start w odległym Zambrowie, za rozsławianie krośnieńskiego Klubu i godne reprezentowane krośnieńskich barw karate kyokushin.
Dodatkowe podziękowania składamy na ręce Rodziców za opiekę nad zawodnikami, ich mobilizację i wsparcie, bez którego trudno byłyby o sportowe sukcesy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.