To już 10 lat. Dokładnie 1 czerwca 2007 roku odbył się pierwszy trening w Beniaminku Krosno.
Dokładnie 10 lat temu odbył się pierwszy historyczny trening Beniaminka Krosno, który prowadzili trenerzy Grzegorz Raus i Marek Adamiak.

Beniaminek Krosno

Beniaminek Krosno

„ Warto było zakładać Beniaminka Krosno. Przez ten czas wydarzyło się tak dużo. Przeżywaliśmy wiele pięknych chwil nie do opisania. Ci którzy zaczynali mają teraz 18 lat. Mamy pierwszych reprezentantów Polski, pokazaliśmy się w Europie w wielkich klubach. Kilku absolwentów jest blisko ekstraklasy. Nasi wychowankowie zaliczyli debiuty w biało niebieskich barwach seniorskich Karpat Krosno. Zdobywaliśmy medale i graliśmy w Mistrzostwach Polski. Organizowaliśmy piękne turnieje ze znakomitą europejską obsadą. Nie jednokrotnie byliśmy pokazywani przez ogólnopolskie media. Śmiało można mówić że jesteśmy znaną Akademią w Polsce, która jest rozpoznawalna i doceniana. Promowaliśmy w znakomity sposób Krosno. Miło jest mijać w Mieście w którym się wychowałem młodych ludzi, którzy może nie grają już w piłkę, ale zatrzymają się powiedzą co u nich słychać, gdzie wiążą przyszłość , jak toczą się ich losy. Fajnie , że młodzież, dzieci które się trenowało, teraz zatrudnia się do pracy w Akademii i oni świetnie przekazują dobrą energię kolejnym pokoleniom. Dzięki Beniaminkowi nawiązały się przyjaźnie na lata, można powiedzieć że w niektórych przypadkach nawet więcej! Tego nikt nam nie odbierze. Dziękuję wszystkim osobom, które zapisały się w kartach Beniaminka! To dzięki Wam! Jestem dumny, że spotkałem Was na swojej drodze. Razem można wiele! Pamiętajcie skąd jesteście, gdzie zaczynaliście , gdzie nie tylko młodzi adepci, ale i dorośli przeżywaliście piękne chwile. Warto się rozwijać i iść do przodu. Dlatego ten piękny dzień niech nas zmotywuje do solidnej pracy. Niech nam da energię potrzebną do robienia Wielkich Rzeczy. Po to powstał Beniaminek Krosno – „Kopalnia Talentów” – to nasza misja. - Grzegorz Raus

Beniaminek Krosno

3 czerwca Beniaminek Krosno zaprasza wszystkie dzieci, absolwentów, rodziców i przyjaciół na Piknik Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno.

Beniaminek Krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT