Krośnieński TBS zakończył budowę dwóch kolejnych bloków przy ul. Sportowej. 54 mieszkania z przeznaczeniem pod wynajem, w stanie "pod klucz", są w pełni wykończone i wyposażone.
Inwestycja została sfinansowana z kredytu Banku Gospodarstwa Krajowego, środków partycypantów, aportu Miasta Krosna oraz środków własnych Towarzystwa Budownictwa Społecznego - Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o.

nowe mieszkania w Krośnie

54 mieszkania, w dwóch blokach przy ulicy Sportowej w Krośnie, z przeznaczeniem pod wynajem, zostały wykończone "pod klucz", są w pełni wykończone i wyposażone.

Mieszkańcy, którzy w większości już się wprowadzili, mają do dyspozycji parking z 58 miejscami dla samochodów osobowych w tym 6 miejsc dla osób niepełnosprawnych oraz plac zabaw dla dzieci i siłownię na świeżym powietrzu.

nowe bloki przy ul Sportowej

Każde z mieszkań zostało oddzielnie opomiarowane, na klatkach schodowych zainstalowano urządzenia pomiarowe energii elektrycznej, zimnej wody oraz logo termy (urządzenia służące do indywidualnego przygotowania ciepłej wody użytkowej i regulacji czynnika grzewczego mieszkań).

mieszkania do wynajęcia w Krośnie

W każdym z budynków powstało 9 mieszkań trzypokojowych o pow. 64,24 m2 i 18 mieszkań dwupokojowych o pow. od 42,73 m2 do 56,81 m2.

Udostępnij ten artykuł znajomym: