Tak się bawili uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie na balu studniówkowym.
W sobotę 15 lutego w hali widowiskowo - sportowej MOSiR w Krośnie odbył się bal studniówkowy maturzystów dziewięciu klas z Zespołu Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie.

studniówka

Bal rozpoczął się od specjalnie przygotowanej części artystycznej. Następnie były przemówienia, podziękowania i kwiaty dla dyrekcji i wychowawców.

- Już za 10 tygodni ukończycie szkołę, przystąpicie do ważnego egzaminu. Pójdziecie do pracy lub na studia. Będziemy czekali na wiadomości od was, na te dobre wiadomości. Dla nas największą satysfakcją będzie, to kiedy dobrze ułoży wam się w życiu i będziecie dobrymi ludźmi. Życzę wam powodzenia, aby wyniki na maturze i świadectwa, które otrzymacie były jak najlepsze. Dzisiaj życzę wspaniałej zabawy - mówił Marek Kubit, dyrektor szkoły.

Marek Kubit
Marek Kubit, dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie

W imieniu rodziców maturzystów głos zabrała Marzena Habrat, która wyraziła wdzięczność dyrekcji i nauczycielom za trud pracy.

- Dziękuję gronu pedagogicznemu za kształtowanie naszych pociech, za cierpliwość i wyrozumiałość. Wam drodzy maturzyści życzę, abyście się wspaniale bawili a za 80 dni bardzo dobrze napisali maturę - mówiła.

studniówka elektryka

Zwieńczeniem części oficjalnej był tradycyjny polonez, w którym wzięli udział niemal wszyscy uczniowie. Był także toast za pomyślne zdanie matury po którym uczniowie zasiedli do kolacji i suto zastawionych stołów.

studniówka elektryka

Szalona zabawa z zespołem Groovinscy i DJ Capone trwała do późnej nocy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.