X Bieg Uliczny "Jedlicka Siódemka"

X Bieg Uliczny "Jedlicka Siódemka"
od lewej: Paweł Krochmal, Wojciech Pelczar i Hubert Wierdak

Wojciech Pelczar zwycięzcą jubileuszowego, X Biegu ulicznego "Jedlicka Siódemka".

Zobacz zdjęcia
W sobotę 8 czerwca w Jedliczu odbyła się dziesiąta edycja Biegu ulicznego "Jedlicka Siódemka".
X Bieg Uliczny "Jedlicka Siódemka"
Wysoka temperatura nie zniechęciła miłośników aktywnego spędzania czasu. Na starcie, usytuowanym obok obiektów GOSiR, stanęło blisko 200 zawodniczek i zawodników w biegu i marszu nordic walking.
X Bieg Uliczny "Jedlicka Siódemka"
Po nieco ponad 20 minutach pierwszy na mecie zameldował się Wojciech Pelczar, przed Pawłem Krochmalem a trzeci był Hubert Wierdak. Wśród kobiet triumfowała Anna Skóra przed Martyną Roś i Beatą Bury. W biegu nordic walking zwycięzył Marcin Michalec przed Radosławem Niepokojem i Robertem Janochą.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu:

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.