W poniedziałek w Krośnie w hali MOSiR rozpoczął się trzydniowy Turnieju Państw Wyszehradzkich w futsalu. W pierwszym meczu Czechy zremisowały z Węgrami 2:2 (2:1).W drugim meczu turnieju reprezentacja Polski przegrała ze Słowacją 1:2 (0:0). Bramkę dla biało - czerwonych zdobył w 36 minucie Michał Kubik.
We wtorek Czechy zmierza się ze Słowacją (godz. 16:00) a Polska z Węgrami (godz. 18:30).Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu reprezentacji Polski:
Komentarze
Dodaj komentarz