Turniej Państw Wyszehradzkich: Polska - Słowacja 1:2

Turniej Państw Wyszehradzkich: Polska - Słowacja 1:2

Fotorelacja z pierwszego meczu reprezentacji Polski w ramach rozgrywanego w Krośnie Turnieju Państw Wyszehradzkich.

Zobacz zdjęcia
W poniedziałek w Krośnie w hali MOSiR rozpoczął się trzydniowy Turnieju Państw Wyszehradzkich w futsalu. W pierwszym meczu Czechy zremisowały z Węgrami 2:2 (2:1).
Turniej Państw Wyszehradzkich: Polska - Słowacja 1:2
W drugim meczu turnieju reprezentacja Polski przegrała ze Słowacją 1:2 (0:0). Bramkę dla biało - czerwonych zdobył w 36 minucie Michał Kubik.

We wtorek Czechy zmierza się ze Słowacją (godz. 16:00) a Polska z Węgrami (godz. 18:30).
Turniej Państw Wyszehradzkich: Polska - Słowacja 1:2
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu reprezentacji Polski:

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.