Wczoraj, około godziny 6:15, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dębicy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu w miejscowości Paszczyna, mężczyzny jadącego rowerem elektrycznym.
Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego. Z ustaleń wynika, że 47-letni rowerzysta, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, został potrącony przez kierującą Skodą, 44-letnią mieszkankę tego samego powiatu.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu dróg w Paszczynie. Rowerzysta z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Dębicy. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny 0,6 promila.





Komentarze
Dodaj komentarz