Wczoraj przed godz. 20, policjanci ruchu drogowego z przemyskiej komendy zauważyli mężczyznę, który jechał motocyklem marki Yamaha na jednym kole. Kierujący jednośladem stworzył zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników drogi. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej.
Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, otrzymał 10 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na trzy miesiące.





Komentarze
Dodaj komentarz