Jazda na jednym kole słono kosztowała 23-letniego motocyklistę

Jazda na jednym kole słono kosztowała 23-letniego motocyklistę
fot. KMP Przemyśl

Ze stanowczą reakcją policjantów spotkał się 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który jechał motocyklem na jednym kole. Za brawurową jazdę, mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, otrzymał mandat w kwocie 1500 zł i 10 punktów karnych.

Wczoraj przed godz. 20, policjanci ruchu drogowego z przemyskiej komendy zauważyli mężczyznę, który jechał motocyklem marki Yamaha na jednym kole. Kierujący jednośladem stworzył zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników drogi. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej.

Okazał się nim 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, otrzymał 10 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na trzy miesiące.


Źródło: KMP Przemyśl

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.