Tym razem zawodnicy oprócz rywalizacji sportowej włączyli się do akcji charytatywnej "Wszyscy jesteśmy Mikołajami - gramy dla Jasia i Joli".
W zawodach, rozgrywanych systemem "każdy z każdym" wzięły udział 4 drużyny: Champion Bratkówka, Team Volley "Kopernik", M&S Ski - Lo-Stark Volleyball Team i Jedlicze Team.

1. M&S Ski - Lo-Stark - Champion 2:1 (21:11, 17:21, 15:4)
2. "Kopernik" - Jedlicze 0:2 (20:22, 15:21)
3. M&S Ski - Lo-Stark - "Kopernik" 2:1 (11:21, 21:12, 15:13)
4. Champion - Jedlicze 0:2 (9:21, 17:21)
5. M&S Ski - Lo-Stark - Jedlicze 2:1 (18:21, 21:14, 15:9)
6. "Kopernik" - Champion 2:0 (21:12, 22:20)
Końcowa kolejność w Turnieju:
1. M&S Ski - Lo-Stark Volleyball Team (3 zwycięstwa)
2. Jedlicze Team (2 zwycięstwa)
3. Team Volley "Kopernik" (1 zwycięstwo)
4. Champion Bratkówka (0 zwycięstw)
Turniej sędziował Artur Panaś.





Komentarze
Dodaj komentarz