Spowodowanie kolizji i jazda w stanie nietrzeźwości, to zarzuty, jakie usłyszał 44-letni mężczyzna.
W środę, po godzinie 14, policjanci z Lubaczowa pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na ul. Szopena w Lubaczowie. Z relacji dwóch mężczyzn, którzy byli na miejscu wynikało, że jechali oni osobową toyotą i nagle na drogę wtargnął im pies. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenia dwóch posesji, a następnie w zawór gazowy.

Uszkodozny samochód w kolizji

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu uczestników tego zdarzenia. 71-letni mieszkaniec Lubaczowa był trzeźwy, natomiast badanie 44-letniego również mieszkańca Lubaczowa wykazało, że miał on blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni twierdzili, że samochodem kierował 71-latek. Jednak zeznania świadków i zebrany materiał dowodowy wykazał, że samochodem kierował młodszy z mężczyzn.

44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Policjanci zatrzymali mężczyznie uprawnienia do kierowania pojazdami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.