W Michalickim Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym oddano do użytku kilka pracowni specjalistycznych do nauki przedmiotów profilowych. Zobacz, jak wyglądają.
W minionym roku w Michalickim Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Bronisława Markiewicza przybyły nowoczesne pracownie specjalistyczne Wśród nich znalazły się nowe sale do informatyki umożliwiające nauczanie wysoko zaawansowanych technologii. Aby zmaksymalizować funkcjonalność zastosowano konwencję typu "wyspa plus obrzeża" - na środku sali znajduje się okrągły stolik, pozostałe przy ścianach.

Pracowniz z Miejscu Piastowym

W szkole funkcjonuje 11 pracowni informatycznych w tym 2 mobilne. Pracownie mają atrakcyjną kolorystykę - zieloną, grafitową i cytrynową. Dodatkowo w budynku B - NSD uruchomiona została nowa pracownia w której nauczany będzie język rosyjski i język angielski zawodowy - stosowany w petrochemii oraz informatyce.

~Rorbstamty

13-01-2022 11:41 5 17

Pięknie, to już coś - jeszcze żeby ktoś umiał uczyć tej tzw. informatyki to by się te 20 laptopów dało wykorzystać! inaczej będą kurz zbierać i służyć do uruchamiania i zamykania systemu! Esc, Caps Lock, Shift i pół roku minęło a uczniowie zamiast posunąć się w nauce to zaliczyli "regres"
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.