Pani Helena Lubelczyk z Przybówki wraz z najbliższymi świętowała swój kolejny piękny jubileusz - 101 urodzin. Pani Helena 9 sierpnia ukończyła 101 lat.
W sobotę 27 sierpnia wójt gminy Sławomir Stefański w imieniu mieszkańców gminy złożył czcigodnej stulatce gratulacje oraz najserdeczniejsze życzenia dalszych lat życia w niesłabnącym zdrowiu oraz samych szczęśliwych i spokojnych chwil. Wójt przekazał pani Helenie przygotowany na tę okazję prezent, kwiaty oraz z własnej pasieki miód.

101. urodziny pani Helena Lubelczyk z Przybówki

Bliscy pani Heleny, sołtys Tadeusz Stefanik oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Przybówce zatroszczyli się o ciepłą, rodzinną atmosferę i uroczysty charakter spotkania, a także liczne grono gości - organizując uroczystość jubileuszową w Sali Domu Ludowego w Przybówce. Pani Helena osobiście z nieukrywanym wzruszeniem przywitała wszystkich zgromadzonych gości, podziękowała za zorganizowanie kolejnego tak uroczystego jubileuszu. Na wstępie uroczystości ks. proboszcz Grzegorz Wojnar skierował słowa modlitwy dziękczynnej za wyjątkowy dar życia zacnej Jubilatki. Były kwiaty i z serca płynące życzenia, którymi Jubilatkę obdarowali goście, był też tort urodzinowy, z którego Jubilatka osobiście zdmuchnęła świeczki, toast za zdrowie Pani Heleny oraz wspólne zdjęcia.

101. urodziny pani Helena Lubelczyk z Przybówki

Wzruszające chwile dodatkowo umilił występ kapeli muzycznej.

101. urodziny pani Helena Lubelczyk z Przybówki

Pani Helena, pomimo swojego zacnego wieku nadal cieszy się dobrym stanem zdrowia, obdarza uśmiechem, pogodą ducha.

- Z całego serca życzymy Pani, Droga Jubilatko, 200 lat w zdrowiu i miłości, w otoczeniu bliskich oraz jeszcze wielu takich uroczystości. Wyrazy podziękowania za zorganizowanie wyjątkowej uroczystości kieruję na ręce: Dostojnej Jubilatki, sołtysa wsi Przybówka, Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Przybówce i całej społeczności sołectwa - mówi Wójt Gminy Wojaszówka Sławomir Stefański.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.