Jedlicki dzielnicowy, wspólnie z motocyklistami "Sherwood Riders", promowali odpowiedzialne zachowania na drodze wśród dzieci i młodzieży. Działania zorganizowano w ramach kampanii "Bezpieczna droga do szkoły", której celem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu.
W piątek (16 września) na terenie Szkoły Podstawowej w Odrzykoniu, odbyło się spotkanie w ramach kampanii "Bezpieczna droga do szkoły". Asp. Radosław Ordyna, razem z grupą motocyklistów "Sherwood Riders" Jedlicze, aktywnie włączyli się w promocję odpowiedzialnych zachowań wśród najmłodszych uczestników ruchu.

Odrzykoń spotkanie z dziećmi

Dzielnicowy, wespół z grupą jedlickich motocyklistów, przedstawiali dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach. Prelegenci wskazywali również drogowe zagrożenia, z którymi może zetknąć się każdy uczestnik ruchu. Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali odblaski, które w istotny sposób wpłyną na ich bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów.

Odrzykoń spotkanie z dziećmi

Członkowie jedlickiej grupy "Sherwood Riders" nie po raz pierwszy włączyli się w kampanie promujące bezpieczeństwo na drodze. Motocykliści we współpracy z Policją edukują najmłodszych, akcentując konieczność wykazywania postawy szacunku, tolerancji i zrozumienia wobec wszystkich uczestników ruchu. Dzięki temu policyjna kampania stała się elementem przeciwdziałania dyskryminacji drogowej, będącej efektem stereotypów i uprzedzeń.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.