Funkcjonariusze sanockiej grupy SPEED namierzyli kolejnych kierowców, którzy poruszali się z nadmierną prędkością. Rekordzistą okazało się motocyklista, który przy ograniczeniu do 50 km/h, pędził z prędkością 144 km/h.
Wczoraj (21 września), policjanci z sanockiej grupy SPEED, pełnili służbę na DW nr 886 w miejscowości Blizne, w powiecie brzozowskim. Funkcjonariusze zarejestrowali kolejne przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszystkie skutkowały zatrzymaniem uprawnień do kierowania pojazdami, wysokimi mandatami i punktami karnymi.

Przed godziną 9, policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 144 km/h. 38-letni mieszkaniec powiatu dębickiego przekroczył prędkość aż o 94 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i 15 punktami karnymi.

- Niewiele mniej na liczniku miał zatrzymany po godz. 12, kierowca volkswagena, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 129 km/h. 29-latek z powiatu tarnobrzeskiego został ukarany mandatem w kwocie 2 500 złotych i 15 punktami karnymi - poinformowała komisarz Monika Hędrzak z KPP Sanoku.

Kilka minut wcześniej, funkcjonariusze zarejestrowali audi, którego kierowca miał na liczniku 106 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem 26-latek z powiatu brzozowskiego został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

Wszyscy mężczyźni stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

- Po raz kolejny apelujemy o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Droga nie jest miejscem do brawury, a stosowanie się do ustalonych przepisów pozwoli nam bezpiecznie powrócić do naszych domów - podkreśliła kom. Monika Hędrzak.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.