Sukces zawodniczki klubu SKORPION Judo Krosno na Mistrzostwach Polski młodziczek i młodzików w judo w Kielcach.
Magdalena Wałęga, zawodniczka klubu SKORPION Judo Krosno zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski młodziczek i młodzików w judo. Zawody odbywały się w dniach 29-30 października w Kielcach. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało 550 zawodników i zawodniczek w wieku młodzika (roczniki 2007 i 2008).

Magdalena Wałęga

W kategorii wagowej, w której wystartowała Magda (do 57 kg), rywalizowało 38 zawodniczek. Reprezentantka SKORPION Judo Krosno stoczyła 5 walk. Cztery z nich wygrała - z zawodniczkami z Rybnika, Warszawy (2) i Torunia. W półfinale uległa zawodniczce z Warszawy.

Dla zawodniczki z Krosna jest to pierwszy rok startów w kategorii młodzika i pierwsze Mistrzostwa Polski.