Krośnieński policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki zdecydowanej reakcji funkcjonariusza, skradziony towar został odzyskany, a złodzieja ukarano wysokim mandatem.
Do zdarzenia doszło 17 listopada w godzinach popołudniowych, na terenie jednego z krośnieńskich supermarketów. Podczas zakupów, będący w czasie wolnym od służby funkcjonariusz, zwrócił uwagę na zachowanie dwóch mężczyzn, którzy w sposób arogancki odnosili się do personelu placówki. Poddawali w wątpliwość jakość sprzedawanych produktów i krytykowali poziom obsługi klientów.

Trzech nastolatków ukradło alkohol za 700 zł
Klienci odwracali wzrok, by samemu nie paść ofiarą werbalnej agresji awanturników. Obserwujący zdarzenie policjant zauważył jednak, że jeden z mężczyzn, wykorzystując powstałe zamieszanie, włożył do swojego plecaka kilka produktów. Po chwili podszedł do linii kas, rozdzielił się ze swoim kompanem i nie płacąc za znajdujący się w plecaku towar, wyszedł ze sklepu.

- Widząc, co się dzieje, policjant wybiegł za sprawcą kradzieży, obezwładnił go i doprowadził z powrotem na teren placówki handlowej. Oczekując na przyjazd umundurowanego parolu, mężczyzna zachowywał się agresywnie w stosunku do funkcjonariusza i w sposób wulgarny manifestował swoje niezadowolenie z sytuacji, w której się znalazł. Złodziejem okazał się 41-letni mieszkaniec Krosna - poinformował podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Ukradł miedziane rynny z kościoła
Dzięki zdecydowanej reakcji policjanta, skradziony towar został odzyskany i w stanie nienaruszonym wrócił do dalszej sprzedaży. Zatrzymanego na gorącym uczynku sprawcę ukarano mandatem w wysokości 500 złotych.

~SOMGORSI

01-12-2022 12:19 7 3

Taki towar powinien być wycofany. A jak gostek był na coś chory? Może nasmarał albo napluł. Trzeba to zgłosić do sanepidu. Proszę podać co to za towar i w jakim markecie został skradziony. Totalny brak odpowiedzialności.
Odpowiedz

~Gibson

29-11-2022 14:27 6 3

Mad max nadchodzi.
Odpowiedz

~Gibalski

29-11-2022 12:36 6 10

Proszę nie pleść farmazonów zachowanie żula złodzieja - inflacją. Znaczy się, że wszyscy rzucimy się rabować sklepy tłumacząc tym bo jest nam ciężko. Owszem trudno jest żyć wszelkiej maści leniom i nierobom nadużywającym alkoholu. Inflacja była już nieraz i się skończyła, jak przysłowiowa sraczka.
Odpowiedz

~Realia

29-11-2022 11:27 22 2

To dopiero początek,ludzie z powodu inflacji nie maja za co żyć.więc mają prawo do bobrowania w marketach
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.