Od 1 grudnia 2022 r., Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie pracuje według jesienno-zimowego harmonogramu.
Zmieniony harmonogram pracy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Krośnie, działający przy ul. Białobrzeskiej 108, obowiązuje od 1 grudnia do 31 marca.
W tym czasie PSZOK czynny będzie prze 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11.00 do 18.00. W soboty będzie nieczynne.

Przypominamy:
  • PSZOK w Krośnie przeznaczony jest wyłącznie dla mieszkańców Krosna;

  • Do PSZOK-u przyjmowane są odpady komunalne wytworzone tylko na terenie gospodarstw domowych, objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi;

  • Działalność PSZOK-u finansowana jest z opłat wnoszonych przez mieszkańców Krosna zagospodarowanie odpadami;

  • Korzystanie z PSZOK-u przez osoby niebędące mieszkańcami Krosna, które nie wnoszą opłat do budżetu miasta, jest nieuczciwe, ponieważ podwyższa koszty ponoszone przez mieszkańców Krosna;

  • W przypadku stwierdzenia, że odpady dostarcza do PSZOK-u osoba nieuprawniona, tj. spoza Krosna, zostaną wyciągnięte konsekwencje i nałożone wysokie opłaty sankcyjne;

  • Mieszkańcy Krosna, przekazujący odpady do PSZOK-u, proszeni są o przedłożenie: dokumentu tożsamości, kodu kreskowego lub Krośnieńskiej Karty Mieszkańca w celu potwierdzenia zamieszkania na terenie Krosna i weryfikacji wnoszenia opłaty za gospodarowanie odpadami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.