Po raz kolejny wolontariusze Orlen Oil w Jedliczu wcielili się w postać św. Mikołaja i otworzyli swoje serca na potrzeby drugiego człowieka.
NOWOŚĆ Posłuchaj:
Dzięki Fundacji Orlen i jej projektowi "Zostań Pomocnikiem św. Mikołaja - spełniaj marzenia", tym razem wsparcie otrzymali: Oddział Dziecięcy Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie (słodycze, zabawki, gry, puzzle, kolorowanki i artykuły szkolne), seniorzy z Dziennego Domu Pomocy "Senior - WIGOR" z Wrocanki (paczki dla wszystkich seniorów wraz z voucherami do kina), wychowanki z Katolickiej Placówki Wychowawczej "Nasz Dom" z Miejsca Piastowego (paczki dla dziewczynek).

Wolontariusze Orlen Oli z prezentami

- Cieszymy się, że co roku możemy występować w roli św. Mikołaja i uszczęśliwiać drugiego człowieka. Sztandarowy program Fundacji Orlen już na stałe wpisał się w kalendarz przedświąteczny. Z tego miejsca składamy także podziękowania dla wszystkich pracowników Orlen Oil z lokalizacji Jedlicze, Kraków i Trzebinia, którzy również dołożyli swoją cegiełkę finansową do akcji - powiedział Marcin Józefowicz, koordynator jednej z akcji wolontariackich.

Wolontariusze Orlen Oli z prezentami

Poza akcją Mikołajkową - pracownicy Orlen Oil z Jedlicza w ramach wolontariatu pracowniczego organizują inne, takie jak: krwiodawstwo, Spartakiada dla Dzieci z Domów Dziecka, pomoc Ukrainie czy organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.