Miasto Krosno ogłosiło przetarg na wykonanie odcinka drogi kołowania w ramach "Utworzenia Ponadregionalnego Centrum Szkolenia Lotniczego w oparciu o zmodernizowaną infrastrukturę lotniska w Krośnie". Kto złożył ofertę?
Miasto Krosno zamierza wybudować nowy odcinek drogi kołowania o nawierzchni asfaltowej o szerokości 10,5 metrów o długości 450 metrów. Zgodnie z założeniami przetargowymi, ma zostać również wykonane odwodnienie drogi, odcinek kanalizacji deszczowej. Wykonawca będzie musiał również zdemontować istniejące ogrodzenie na odcinku 22 metrów, wykonać dwie bramy zgodnie z wytycznymi oraz oznakowanie poziome.

Na wykonanie zadania przeznaczono 3,5 mln zł. Otwarcie ofert nastąpiło 24 stycznia. Chęć wykonania zadania zgłosiły dwie firmy,
Spółka Strabag z Pruszkowa zaoferowała budowę drogi kołowania za ponad 3,75 mln zł, a Rejon Budowy Dróg i Mostów z Krosna za ponad 3,89 mln zł

Ćwiczenia wojskowe na lotnisku w Krośnie
Obecnie przeanalizowane zostaną złożone oferty i zostanie podjęta decyzja, czy przetarg zostanie uznany za ważny, czy unieważniony i ogłoszony nowy ze względu na wyższą kwotę zaproponowaną przez oferentów w porównaniu z wysokością zabezpieczonych przez miasto środków.

~Kinol

25-01-2023 19:08 4 7

Strabag z Pruszkowa, a Apple z Korczyny......,
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.