W Urzędzie Miasta Krosna działa system, w którym można zarezerwować termin swojej wizyty w dwóch wydziałach, nie tracąc czasu na stanie w kolejce.
Urząd Miasta Krosna przypomina, że w przypadku wymiany dowodu osobistego lub prawo jazdy oraz rejestracji samochodu obowiązuje wcześniejsza rejestracja online. Obowiązuje to w Wydziale Komunikacji i Transportu oraz Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego - Referacie dowodów osobistych.

Zaoszczędzić czas


Jak zapewniają krośnieńscy urzędnicy, system kolejkowy, pozwoli zaoszczędzić czas oraz uniknąć niepotrzebnej wizyty w urzędzie.

- Rezerwujesz termin i godzinę - przychodzisz i jesteś obsługiwany. Bez czekania w kolejce i stresu czy zdążysz załatwić swoją sprawę. System działa od kilkunastu miesięcy i znacząco usprawnił obsługę klienta w Urzędzie Miasta Krosna - informuje Urząd Miasta Krosna.

Jak zarezerwować termin wizyty?


To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową umowsie.umkrosno.pl, wybrać wydział, w którym chcemy załatwić sprawę, a intuicyjne menu poprowadzi do wyboru dogodnego terminu wizyty w Urzędzie Miasta Krosna.

Klienci umówieni online


W Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w referacie dowodów osobistych wszystkie stanowiska obsługują tylko klientów umówionych przez system online umowsie.umkrosno.pl.

W Wydziale Komunikacji i Transportu jedno stanowisko jest przeznaczone dla osób zapisanych w systemie online. Pozostałe stanowiska obsługują osoby nieumówione w systemie, a czekające w tradycyjnej kolejce. Czas oczekiwania jest uzależniony od ilości osób oczekujących.

~mukator

11-02-2023 09:07 0 2

Bardzo dziękuję za wprowadzenie systemu zapisów i dotrzymywanie godzin obsłużenia zgodnie z umówionym czasem.

W końcu mogę iść załatwić sprawę i mieć zaplanowaną aktywność bo wiem, że zajmie mi to mniej czasu niż kwitnienie w kolejce od świtu...
Odpowiedz

~Kopers

09-02-2023 13:52 0 5

O kurde...! To teraz zapach kawy z magistratu na Staszica, będzie wyczuwalny na dworcu PKS
Odpowiedz

~piąty zastępca

08-02-2023 13:52 3 9

Oszczędź czas urzędnika i nie umawiaj się wcale. A sobie zaoszczędzisz nerwy :)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.