W najbliższy weekend sporty zimowe zawładną Krosnem, przed halą widowiskowo-sportową. Wszystko za sprawą miasteczka "Przebojowej zimy Radia ZET", które będzie czynne już od piątku.
Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, warto pomyśleć o odwiedzeniu miasteczka "Przebojowej zimy z Radiem ZET", które będzie czynne od piątku do niedzieli (17.02-19.02) przed halą sportową przy ul. Bursaki w Krośnie.

To propozycja dla wszystkich lubiących spędzać aktywnie wolny czas w gronie rodziny i znajomych. Będzie można spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportów zimowych, w tym: snowboardzie, curlingu, biegach narciarskich, jak również pozjeżdżać na "pontonach" w strefie snowtubingu, a wszystko pod czujnym okiem instruktorów. Dla gości przygotowano liczne animacje i konkursy z nagrodami.

Ze wszystkich przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać bez względu na panujące warunki atmosferyczne i całkowicie za darmo.

Godziny otwarcia miasteczka "Przebojowej zimy z Radiem ZET":
- piątek (17.02) - 16:00-20:00
- sobota (18.02) - 12:00-20:00
- niedziela (19.02) - 10:00-15:00

Specjalne relacje z Krosna będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.
To już trzecia edycja akcji "Przebojowa zima z Radiem ZET".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.