Tomasz Okoniewski z Korczyny, członek Fotoklubu Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie został uhonorowany kolejnym prestiżowym tytułem, jako drugi w historii Polak i pierwszy na Podkarpaciu
Tomasz Okoniewski, członek Fotoklubu RCKP w Krośnie został uhonorowany kolejnym prestiżowym tytułem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP z siedzibą w Luksemburgu. Mieszkaniec Korczyny jest zarówno drugim w historii Polakiem wyróżnionym tym tytułem, jak również pierwszym na Podkarpaciu.

dyplom tomasz okoniewski

FIAP jest międzynarodową federacją, której członkami są krajowe stowarzyszenia fotograficzne. W Polsce jego reprezentantem jest FOTOKLUB Rzeczypospolitej Polskiej. FIAP jest jedyną międzynarodową organizacją fotograficzną, która została uznana i jest reprezentowana przez UNESCO. FIAP zrzesza organizacje fotograficzne z ponad 85 krajów członkowskich i reprezentuje interesy prawie miliona fotografów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.