Gminna Biblioteka Publiczna w Jedliczu zaprosiła dzieci do obejrzenia spektaklu opowiadającego o przyjaźni, uczuciach i rodzącej się miłości do czytania książek.
Teatr to rozrywka na każdą okazję, przekonali się o tym uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Jedliczu. 15 lutego 2023 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Jedliczu zaprosiła dzieci do obejrzenia spektaklu opowiadającego o przyjaźni, uczuciach i rodzącej się miłości do czytania książek.

spektakl w jedliczu dla dzieci

Widowisko pod nazwą "Walentynkowy zawrót głowy" w wykonaniu "Teatru z kapelusza" na długo zostanie w pamięci widzów. Aktorzy przedstawili młodym słuchaczom historię znanych książkowych bohaterów: Mai, Gucia i Filipa marzących o tym by założyć bibliotekę.

spektakl w Jedliczu

Opowieść wciągnęła dzieci w walentynkowy świat tworzenia "kwiatobooków", które mogłyby trafić do łąkowej biblioteki. Aktorzy krakowskiego teatru przedstawili uczestnikom wyjątkowe i zabawne widowisko o najważniejszych wartościach w życiu.
Dzieci aktywnie brały udział w spektaklu, próbując być Calineczką, Królewną lub Królewiczem. Wykazując się nie lada odwagą uczniowie odtworzyli na scenie całą historię "Czerwonego Kapturka".

Punktem kulminacyjnym występu była zabawa w chowanego z Mają i Guciem oraz wesoły pszczeli taniec na pożegnanie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.