Wiktor Sajdak, uczeń krośnieńskiej "Naftówki", trenujący w TKS LOK Tarnów, został drużynowym mistrzem Europy w strzelectwie sportowym. Gratulujemy.
Wiktor Sajdak na co dzień jest uczniem klasy maturalnej Liceum Ogólnokształcącego o kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie. Strzelectwo sportowe trenuje od ośmiu lat, obecnie w klubie TKS LOK Tarnów (trener klubowy Jerzy Madej). Wiktor Od kilku lat odnosi sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

wiktor sajdak strzelectwo

W ostatnim czasie reprezentował Polskę na drużynowych mistrzostwach Europy w konkurencji karabin pneumatyczny juniorów w Tallinie (Estonia). Wiktor Sajdak, wspólnie z Michałem Chojnowskim i Jakubem Kowalskim odnieśli ogromny sukces, zdobywając złoty medal. Na drugim miejscu uplasowała się Norwegia, a na trzecim Szwecja.

- Nie można mówić, że coś "się udało". Zawodnicy ciężko pracowali na ten sukces. Wytrzymali, strzelali dobrze. I przy okazji podkreślam, że za tym sukcesem stoją nie tylko trenerzy kadrowi, ale przede wszystkim trenerzy klubowi i rodzice. Bez nich nic by nie było - skomentował Bogdan Kowalewicz, jeden z trenerów kadry narodowej juniorów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.