Posłuchaj:

Krośnieńscy policjanci zatrzymali w miejskim autobusie 26-latka, który na terenie ogródków działkowych w Krośnie awanturował się i zagroził próbującym go uspokoić działkowcom.
Wczoraj około godz. 17:30, policjanci otrzymali informację o agresywnie zachowującym się mężczyźnie na terenie ogródków działkowych przy ul. Szopena w Krośnie. Awanturnik wdał się w sprzeczkę z grupą działkowców, grożąc im nożem, po czym razem z towarzyszącą mu młodą kobietą, oddalili się.

W trakcie patrolowania przyległych ulic i miejsc, w których para mogła potencjalnie próbować się ukryć, policjanci otrzymali sygnał, że poszukiwane osoby zostały zauważone na jednym z miejskich przystanków. Chwilę później, osoby te wsiadły do autobusu komunikacji miejskiej i odjechały.

- Policjanci zatrzymali wskazany autobus na ul. Piłsudskiego i wyprowadzili z niego podejrzewanego mężczyznę oraz towarzyszącą mu młodą kobietę. W zdarzeniu na terenie ogródków działkowych, jak też podczas interwencji w autobusie, nikt nie ucierpiał - informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Chciał zabić nożem ojca i brata
26-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego oraz będąca z nim 16-letnia krośnianka, zostali przywiezieni do krośnieńskiej komendy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. 26-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

~Skład materiałów budowlanych

14-04-2023 23:17 18 18

Jak to co widzi? Przecież nie od dziś wiadomo, że łobuz kocha najmocniej. A później po latach jest płacz i użalanie się nad swoim losem, bo jo go przecież tak kochołom i myślołom, że łon mnie tyż kocha, a łon pił, bił i zdradzał. No cóż... jak to mówią, na głupotę nie ma lekarstwa.
Odpowiedz

~antypijak

13-04-2023 22:55 17 20

Co szesnastoletnia dziundzia widzi w dziesięć lat starszym pijanym bandziorze?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.