Krośnieński Holding Komunalny zajął 4. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2023.
Eksperci krajowej branży ciepłowniczej docenili działania podejmowane przez Krośnieński Holding Komunalny w zakresie działalności Elektrociepłowni Krosno i przyznali spółce 4. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej. Jest to awans z 5. miejsca, jakie w ubiegłorocznym zestawieniu rankingowym zajmowała krośnieńska spółka.

elektrociepłownia krosno

Kapituła wyróżniła Krośnieński Holding Komunalny za całokształt działalności, w tym za realizowane inwestycje ciepłownicze i proekologiczne kierunki rozwoju. Spółka otrzymała dyplom, który jest potwierdzeniem, że Elektrociepłownia Krosno jest wśród najlepszych przedsiębiorstw energetyki cieplnej w kraju.

- Dziękuję Kapitule za docenienie naszych działań oraz pracownikom, którzy stoją za tym wynikiem. Miniony rok był mocno kryzysowy w branży ciepłowniczej, a mimo to udało się nam nawet poprawić nasze miejsce w rankingu. Bez wątpienia jest to dla nas potwierdzenie, że realizowane przez naszą spółkę kierunki rozwoju są właściwe. Serdeczne gratulacje dla całej załogi krośnieńskiej elektrociepłowni na czele z jej szefami Damianem Hanusem i Jerzym Ćwięką - powiedział Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

~Inteligętny

28-04-2023 12:19 3 12

A w rankingu najwyższych cen pewnie też czołówka...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.