Zobacz cover piosenki "Mój autyzm-mój świat" nagrany przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krośnie wraz z zaprzyjaźnionymi zespołami.
2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Uczniowie SOSW w Krośnie tradycyjnie już wraz z zaprzyjaźnionymi zespołami nagrali teledysk wyrażający solidarność z osobami ze spektrum autyzmu.


W bieżącym roku jest to cover piosenki Krystiana Pacieja i Cezarego Hajdackiego "Mój autyzm-mój świat". Występują w nim uczniowie SOSW w Krośnie (śpiew: Marzena Nowak i Adam Książkiewicz; gesty Makaton - Hubert Haduch i Dawid Wiśniowski; komunikator TIM - Eryk Woźniak; puzzle - Jakub Kaczmarski i Szymon Gęsiak) oraz inni uczniowie i tancerze Zespołu Tanecznego "Klaszcz Głośniej" oraz Zespołu Tańca Współczesnego "Strecz", działających przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie pod kierunkiem Sabiny Wójcik-Grygolec.
Podkład do covera piosenki stworzył Paweł Oszajca i Leon Oszajca - "Ognisko Muzyczne" oraz "Muzyczne Studio Aktywizacji" w Krośnie. Nagranie vokalu - "Tymoteusz Studio"; nagranie video i ujęcie wszystkiego w artystyczną całość - "Matek videos" - Mateusz Dybaś.
Kadry do teledysku nagrane zostały w SOSW w Krośnie, w RCKP, na krośnieńskim Rynku, przy pomniku Portiusa, oraz w Muzeum Podkarpackim.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.