Turniej o Puchar Prezydenta Krosna. Miasto Szkła przegrywa z Sokołem Łańcut

Turniej o Puchar Prezydenta Krosna. Miasto Szkła przegrywa z Sokołem Łańcut

W pierwszym meczu Turnieju o Puchar Prezydenta Krosna w koszykówce Miasto Szkła przegrało z Sokołem Łańcut.

Zobacz zdjęcia
W czwartek w Krośnie rozpoczął się Turniej o Puchar Prezydenta Krosna w koszykówce. Dla zespołu Miasta Szkła Krosno jest on doskonałym sprawdzianem w ostatnim cyklu przygotowań przed zbliżającym się sezonem ligowym.

W pierwszym meczu Miasto Szkła Krosno musiało uznać wyższość drużyny z Łańcuta, przegrywając 67:86 (14:23, 17:21, 19:21,17:21).
Turniej o Puchar Prezydenta Krosna. Miasto Szkła przegrywa z Sokołem Łańcut
W piątek i sobotę kolejne mecze turnieju. Rawlplug Sokół Łańcut w piątek zmierzy się z Timeout Polonią 1912 Leszno (godz. 17:00) a w sobotę przeciwnikiem drużyny z Leszna będzie Miasto Szkła Krosno (godz. 16:30).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego meczu turnieju:

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.