Turniej Państw Wyszehradzkich: Polska - Węgry 4:1

Turniej Państw Wyszehradzkich: Polska - Węgry 4:1

Fotorelacja z drugiego meczu reprezentacji Polski w futsalu w ramach Turnieju Państw Wyszehradzkich.

Zobacz zdjęcia
Reprezentacja Polski pokonała Węgry 4:1 (2:0) w drugim dniu Turnieju Państw Wyszehradzkich w futsalu jaki rozgrywany jest w Krośnie. Bramki dla biało - czerwonych zdobyli: Tomasz Kriezel, Dominik Solecki, Mikołaj Zastawnik i Michał Kubik.
Turniej Państw Wyszehradzkich: Polska - Węgry 4:1
W pierwszym wtorkowym meczu Czechy pokonały Słowację 8:4 (3:1).

W środę ostatni dzień turnieju. O godz. 16:00 rozpocznie się pojedynek Węgrów ze Słowacją a o godz. 18:30 Polski z Czechami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wtorkowego meczu reprezentacji Polski:

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.