Z okazji Święta Flagi i rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja przedstawiciele młodzieży ukraińskiej mieszkający w Krośnie, na ręce prezydenta miasta Piotra Przytockiego przekazali życzenia dla Krośnian.
Spotkanie odbyło się 29 kwietnia w Urzędzie Miasta Krosna.

- 2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dzień Polonii i Polaków za Granicą oraz 3 maja rocznica uchwalenia Konstytucji, to dla Polaków ważne daty, które budzą refleksje i wspomnienia o długich dziejach Narodu Polskiego. Z okazji Świąt życzymy, aby pamięć o świętach państwowych umacniała Państwa poczucie tożsamości narodowej oraz dumę z bycia Polakiem.
Składamy wszystkim Polakom trwania w polskości oraz owocnej pracy na rzecz jedności i poczucia narodowej wspólnoty. Pod Biało-Czerwoną Flagą, pamiętamy, że nasza teraźniejszość powiązana jest ściśle z tym, co już za nami i co się dzieje. Jesteśmy pełni dumy i nauki, którą dała nam nasza historia, powinniśmy mądrze budować wspólną przyszłość - dla nas samych i naszych dzieci
- napisała między innymi młodzież ukraińska w życzeniach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.