Spotkanie plenerowe oraz dzień otwarty w Biurze Obsługi Klienta Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego. Wiele atrakcji czeka na uczestników w najbliższą sobotę (22 października) w godz. 10.00-16.00.
Podczas spotkania na parkingu przy ul. A. Fredry 12 (przed siedzibą Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego) odbędzie się impreza plenerowa z bezpłatnymi atrakcjami. Organizatorzy, czyli Miasto Krosno oraz Krośnieński Holding Komunalny, zaplanowali wspólne grillowanie, a dla dzieci zabawy z animatorami i dmuchany plac zabaw.

BOK MPGK Krosno

Podczas spotkania pracownicy Biura Obsługi Klienta Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego będą pomagać mieszkańcom zarejestrować się do nowego systemu eBOK oraz SMS-owego systemu powiadomień o planowanych i awaryjnych wyłączeniach wody, natomiast pracownicy spółki będą prowadzić akcję promującą oszczędzanie wody w domu.

W programie m.in.: prezentacje filmów dotyczących działań z zakresu "Smart City", pogadanki edukacyjne oraz konsultacje w zakresie funkcjonalności nowego systemu eBOK, za pomocą którego mieszkańcy Krosna mogą np. opłacić faktury, zobaczyć wszystkie rozliczenia i zawarte umowy, przesyłać wnioski i zgłoszenia, sprawdzić i podać odczyty wodomierzy, a w przypadku posiadania nakładki do stacjonarnego odczytu wodomierzy - otrzymać powiadomienia o prawdopodobnej awarii, czy wycieku wody z wewnętrznej instalacji Klienta, a także mieć dostęp do godzinowych, dziennych, tygodniowych, miesięcznych i rocznych zużyć wody.

Spotkanie, które odbędzie się 22 października br. na parkingu przy ul. A. Fredry 12 w godz. 10.00-16.00, realizowane jest w ramach projektu "Zaangażowani w eKrosno - Inteligentne rozwiązania systemów przetwarzania danych dla mieszkańców Krosna".
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.