Omówienie stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz przedstawienie efektów pracy krośnieńskich policjantów to główne tematy odprawy służbowej w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie.
9 lutego w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę krośnieńskich policjantów w minionym roku.

Odprawa w KMP Krosno

Komendant Miejski Policji w Krośnie insp. Leszek Buryła omówił wyniki jednostki uzyskane w 2022 roku, przedstawił sytuację kadrową komendy oraz poziom wykrywalności przestępstw zaistniałych na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy na terenie miasta i powiatu. Podsumował również realizację policyjnych działań w związku z kryzysem na polsko - białoruskiej granicy oraz wojną na Ukrainie.

Odprawa w KMP Krosno

Komendant podkreślił wysoki poziom współpracy z samorządami przejawiający się w aktywnym zaangażowaniu starosty, prezydenta miasta, burmistrzów i wójtów na rzecz poprawy lokalnego bezpieczeństwa. Podziękował również policjantom oraz pracownikom cywilnym krośnieńskiej jednostki za zaangażowanie i dotychczasową pracę.

Święto Policji w Krośnie 2022
W odprawie uczestniczyła kadra kierownicza jednostki, starosta krosnieński Jan Pelczar, prezydent Krosna Piotr Przytocki oraz Prokurator Rejonowy w Krośnie Iwona Czerwonka-Rogoś.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.