MKS Krosno przypomina o ważnej czynności, którą powinna wykonać część osób podróżujących autobusami komunikacji miejskiej.
Miejska Komunikacja Samochodowa w Krośnie informuje, że po wejściu do autobusu należy odbić Krośnieńska Kartę Miejską lub Krośnieńską Kartę Mieszkańca, na której zapisany jest elektroniczny e-bilet na przejazdy komunikacją MKS Krosno lub uprawnienia do darmowych lub ulgowych przejazdów.

- Do odbijania karty, poprzez zbliżenie jej do kasownika, zobowiązani są wszyscy pasażerowie MKS Krosno, zarówno emeryci, którzy korzystają z bezpłatnych przejazdów, jak i posiadacze biletów miesięcznych - informuje MKS Krosno.

Odbicie Krośnieńskiej Karty Miejskiej lub Krośnieńskiej Karty Mieszkańca z funkcjonalnością e-biletu pozwala na rejestrację wszystkich przejazdów, zarówno tych, które są opłacane, jak i tych darmowych.

Fakt odbicia karty po wejściu do autobusu mogą sprawdzić kontrolerzy, którzy są wyposażeni w elektroniczne urządzenia z czytnikiem, w którym widnieje potwierdzenie ściągnięcia impulsu z danej karty, ale też czy miesięczny bilet jest opłacony i ważny.

~Pipa

24-10-2023 15:34 0 2

Łooo jesu czego to oni nie wymyśla
Odpowiedz

~Coo

23-10-2023 18:07 5 0

Kontrola za kontrolą?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.