Uczniowie technikum informatycznego, grafiki i poligrafii cyfrowej oraz organizacji reklamy Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym rozpoczęli zagraniczne praktyki zawodowe w Irlandii
Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym realizuje projekt "Prosta droga do kariery - zagraniczne staże zawodowe MZSP". W ramach jego realizacji uczniowie technikum informatycznego, grafiki i poligrafii cyfrowej oraz organizacji reklamy rozpoczęli zagraniczne praktyki zawodowe w Irlandii.

mzsp irlandia

Wyjazd do Irlandii poprzedziły intensywne zajęcia z języka angielskiego oraz warsztaty kulturowe i psychologiczne, aby jak najlepiej przygotować uczniów do nowego środowiska.
W ramach tych działań odbyło się również spotkanie online z dyrektor firmy Your International Training, partnera szkoły.

mzsp irlandia

Po przylocie do Irlandii młodzież została przetransportowana do miejsc zakwaterowania u irlandzkich rodzin.
Aktualnie uczniowie odbywają praktyki zawodowe w różnych przedsiębiorstwach, zdobywając cenne doświadczenie i rozwijając swoje umiejętności zawodowe.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.