Wiosna oraz lato to czas wielu ważnych rodzinnych wydarzeń. Chrzciny, Pierwsza Komunia Święta czy ślub to tylko niektóre z okazji, podczas których Panowie powinni, a wręcz muszą modnie wyglądać.
W VIVO! Krosno dobrze znają to uczucie, gdy zbliża się ważna uroczystość, a my nie wiemy w co się ubrać, by dobrze wyglądać. Dlatego Centrum Handlowe, wspólnie z profesjonalną stylistką
i coachem wizerunkowym - Karoliną Szczepanik, przychodzi z pomocą.

W dniach 23-24 kwietnia (sobota/niedziela) VIVO! Krosno zaprasza na dedykowaną mężczyznom akcję "Zakupy w męskim stylu". W ramach wydarzenia, wszyscy Panowie (a także Panie, które chcą modnie ubrać swoich partnerów), będą mogli skorzystać ze wsparcia oraz porad profesjonalnej stylistki i eksperta wizerunkowego. Karolina Szczepanik, wspólnie z zainteresowanymi, będzie odwiedzała salony znanych marek, takich jak: Lavard, Recman, Kubenz, Vistula czy Wólczanka, doradzając chętnym w wyborze najlepszej stylizacji.

Stylistkę będzie można spotkać w ww. salonach w godz. 10.00-17.00. Skorzystanie z jej porad jest całkowicie bezpłatne, jednak aby mieć pewność, że ekspertka modowa pomoże w doborze idealnego look’u, warto wcześniej zarezerwować sobie termin spotkania. Dodatkowo osoby, które dokonają rezerwacji terminu, otrzymają w prezencie na zakupy Kartę Podarunkową VIVO! o wartości 50 zł. Rezerwacji terminu należy dokonywać do 21 kwietnia (czwartek) do godz. 23.59 pod adresem mailowym: karolinabuisnes@gmail.com.

Z pomocy stylistki mogą skorzystać mężczyźni, ale także kobiety, które chciałyby skomponować elegancką stylizację dla swojego partnera. Wybrane marki przygotowały dla uczestników akcji specjalne promocje.

Plakat stylista vivo krosno

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.