Szczęśliwa passa w Lotto trwa. Po wysokiej wygranej w zdrapce w Klimkówce, w środę w Cergowej padła główna wygrana w Mini Lotto.
Mini Lotto to najtańsza gra Totalizatora Sportowego. Aby zagrać wystarczy wytypować samodzielnie lub metodą na "chybił trafił" 5 liczb z 42. Cena zakładu to 1,25 zł.

Szczęście w Mini Lotto uśmiechnęło się do gracza, który zagrał w kolekturze zlokalizowanej w sklepie sieci Delikatesy Centrum w Cergowej (gmina Dukla).

wygrana lotto w Cergowej

Po środowym losowaniu gracz wzbogacił się dokładnie o 73750,50 zł. Jak poinformowało biuro prasowe Totalizatora Sportowego szczęśliwy kupon zawarty został metodą gry "chybił trafił". Wygrana byłaby zdecydowanie większa gdyby nie to, że szczęśliwe liczby trafiło w tym dniu aż 4 graczy i musieli podzielić się wygraną. Pozostałe szczęśliwe kupony zawarte zostały w Szczecinku, Koninie i Warszawie.

Od wygranej szczęśliwemu graczowi zostanie potrącone 10% podatku dochodowego. By odebrać wygraną musi zgłosić się w jednym z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce.

Inne wysokie wygrane w naszym regionie:
W Klimkówce padła główna wygrana w zdrapce Lotto
W Krośnie padła główna wygrana w zdrapce Lotto
Główna wygrana w zdrapce "Kasa Rządzi" padła w Krośnie
Szczęśliwiec w Krośnie "wydrapał" ponad pół miliona
Ktoś zdrapał 13 tys. zł. Szczęśliwy los kupił w Polance
W Krośnie padła "piątka" w Mini Lotto
"Piątka" w Mini Lotto padła w Iwoniczu-Zdroju
Jedlicze ma swojego Lottomilionera. W czwartek wygrał blisko 6 mln zł!


~Franek

02-03-2019 15:11 16 94

Liczba jak liczby trzeba trafić a to jest milionowa kombinacja niewiele osób wygrało z komputerem.
Odpowiedz

~bolek

28-02-2019 19:35 18 89

jak chcem to wygrywam
Odpowiedz

~RR

28-02-2019 17:19 13 95

Lotto to ściema i tyle
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.